Preskočiť na obsah
Áron Gábor Kukoda

Administratíva a podporné služby

Áron Gábor Kukoda

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Obec
Komárno
Od roku
2024
IČO
56 020 660

Áron Gábor Kukoda

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
945 45 Komárno
Na trhu od
1. februára 2024
IČO
56 020 660
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Áron Gábor Kukoda

Áron Gábor Kukoda – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Komárno. Podniká od 1. februára 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej… a inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy.

Základné údaje

Obchodné meno
Áron Gábor Kukoda
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 020 660
Dátum vzniku
1. februára 2024
Miesto podnikania
945 45 Komárno
Živnostenský register
Okresný úrad Komárno, vložka č. 410-40527
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Áron Gábor Kukoda zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

  • Výroba bižutérie a suvenírov

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Áron Gábor Kukoda?

Miesto podnikania je v obci 945 45 Komárno.

Čím sa Áron Gábor Kukoda zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej…; inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; výroba bižutérie a suvenírov.

Aké je IČO – Áron Gábor Kukoda?

IČO je 56 020 660.

Odkedy podniká Áron Gábor Kukoda?

Podnikanie začalo 1. februára 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Áron Gábor Kukoda podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese aron-gabor-kukoda.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.